A A A

Pradinis puslapis

Numerologiją aš dalinu į dvi dalis: magiškąją ir mokslinę. Moksliniu požiūriu, magiškoje numerologijoje  yra daug nesutapimų ir prieštaravimų. Tuo tarpu, matematikos ir fizikos dėsnius taikant skaičiavimams, galima atrasti paaiškinimus daugybei pasaulinių įvykių.

 

Numerologijos srityje dirbu jau daug metų, teko analizuoti ir konsultuoti šimtus žmonių, dešimtis įmonių, tirti įvairius įvykius ir situacijas. Laikui bėgant, keičiantis žmonių mentalitetui, gyvenimo būdui ir sąlygoms, atsirado poreikis naujos sistemos sukūrimui, labiau atitinkančios šiuolaikinio gyvenimo ritmą ir ypatumus.

Mano sukurta sistema „Numerologinis kubas“ padeda greičiau ir efektyviau analizuoti žmones,  įvykius, parinkti datas įvairioms progoms, daug tiksliau atskleisti žmogaus  asmeninį potencialą, įvertinti jo fizinę, psichoemocinę ir dvasinę sveikatą; tinkamai įvertinti žmogų duotu gyvenimo momentu, sužinoti jo charakterio ypatybes, duotybes, gabumus ir galimybes, parinkti tinkamiausią profesiją.

Be to, galima spręsti  tarpusavio santykių ir suderinamumo klausimus; surasti įvairių problemų, nesėkmių priežastis ir būdą joms išspręsti. Ir  tai dar neviskas. Gimimo data atskleidžia tik 80 proc. informacijos apie analizuojamą subjektą. 20 proc. informacijos suteikia  vardas ir pavardė (pavadinimas).

 

Numerologija – pats lengviausias ezoterinis mokslas, prieinamas kiekvienam. Reikia mokėti sudėti skaičius nuo 1 iki 9, tinkamai sudėlioti skaitmenis į Pitagoro kvadratus ir įvertinti skaitmenų kiekį. Išsamesnei analizei reikia mokėti užrašyti vardą, pavardę, pavadinimą. Tačiau, numerologija reikalauja ir psichologinių žinių.

Numerologija yra būdas tobulėti pačiam ir padėti tobulėti kitiems...

 

ez.m.dr. Galina Šmidt